Güreşçi Hulk Hogan, corona virüsü salgını ile ilgili yaptığı bir paylaşımda, 'İlaca ihtiyacımız yok" deyince eleştiri yağmuruna tutuldu. 
ABD’li dünya çapında ünlü World Wrestling Entertaintment (WWE) güreşçisi Hulk Hogan’ın koronavirüs salgınıyla ilgili Instagram hesabından yazdığı yazı, tepkilere neden oldu. Corona virüsünü Allah’nın verdiği bir ceza olarak niteleyen Hogan, virüsü Tevrat’ta yer alan ‘Mısır Belaları’na benzetti. 

 Hogan, instagram mesajında “Üç kısa ayda tıpkı Mısır belalarında yaptığı gibi, Tanrı ilahlaştırdığımız her şeyi aldı” ifadelerini kullandı. Hulk Hogan, yazısının devamında belki aşıya da ihtiyaçları olmadığını paylaştı. 

Hulk Hogan’ın paylaşımı şöyle:

“Üç kısa ayda tıpkı Mısır belalarında yaptığı gibi, Tanrı ilahlaştırdığımız her şeyi aldı. Tanrı dedi ki: ‘Sporculara tapmak istiyorsunuz, ben stadyumların kapısına kilit vuracağım. Müzisyenlere tapmak istiyorsunuz, ben kültür merkezlerini kapatacağım. Oyunculara tapmak istiyorsunuz, ben sinema salonlarını kapatacağım.

Beni ismimle çağıran insanlarım kibirlerini kırıp, dua edip suretimi bulmaya çalışır ve kötü yoldan dönerse, o zaman cennetten işitirim ve günahlarını affederek ülkelerine şifa veririm.

Belki de aşıya ihtiyacımız yok, belki de bu zamanı dünyevi meşguliyetlerden soyutlanmak için harcamalıyız ve dünyada asıl önemli olan TEK şeye, İsa'ya odaklandığımız kişisel uyanışa ihtiyacımız var.”