Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Mürşide Gizem Yıldırım, kadın muhtarlar ile Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu’nu bir araya getirdi.

Türkiye’nin en genç ikinci, Ankara’nın ise en genç il kadın kolları başkanı olan Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Mürşide Gizem Yıldırım, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kapsamında, başkentin kadın muhtarlarını, Gelecek Partisi Genel Merkezinde Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu ile bir araya getirdi.

KADIN MUHTARLARLA İSTİŞARE

Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Başkanı Serpil Erenoğlu, Çankaya Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cevriye Çankaya, Türkiye Kadın Muhtarlar Derneği Konfederasyonu Basın Sorumlusu Cennet Mumcu, Türkiye Muhtarlar Derneği Konfederasyonu Genel Sekreteri Seviye Çeviksöz ve görevine hali hazırda devam eden birçok kadın muhtarın katılımı ile gerçekleştirilen etkinlikte yerel seçimlerde resimli oy pusulası, SGK düzenlemesi, muhtarlıkların ısınma, su ile elektrik faturalarının devlet tarafından karşılanması ve ek iş yapabilmek gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu. Etkinlikte muhtarlar da taleplerini ileterek çözüm önerileri sunuldu.

“HER ZAMAN KADINLARIN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ”

Gelecek Partisi Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Avukat Mürşide Gizem Yıldırım da organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada, davete katılım sağlayan muhtarlara teşekkür ederek, Gelecek Partisi olarak desteklerinin her zaman kadınların yanında olacağının sözünü verdi.


Hibya Haber Ajansı