Sunuculuğunu Ece Pirim ve Burak Törün'ün üstlendiği organizasyon, Türkiye geneli ve yurt dışından küçük, orta ve büyük ölçekli iş kadınını bir araya getirdi.İş hayatında kadın gücünün varlığını ve başarısını kamuoyuna sunan organizasyona birçok dernek ve yayın kuruluşu destek verdi.

Maske-mesafe kuralları hiçe sayıldı

Törende, fotoğraf vermek için platforma çıkan iş insanları koronavirüs salgınında uygulanan tüm kuralları hiçe saygı. Maske ve mesafe kurallarının hiçe sayıldığı görüntüde onlarca iş insanının platformda fotoğraf vermek için dip dibe görüntü sergilemesi pes dedirtti. 

Türk İş Kadınları Rehberi ve Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay yaptığı açıklamada, "Türk İş Kadınları çatısı altında başlayan birlikteliğin, işbirlikleri ile devam etmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Yakın zamanda yayınlayacağımız Türk İş Kadınları Rehberi ve online platformlarımızla iş kadınları arasındaki ulusal ve uluslararası iş bağlantılarının gelişmesine ve güçlenmesine katkı sağlayacağız. Bu oluşumun içinde yer alan tüm iş kadınlarına, destekleyen ve katkı sağlayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkürlerimiz sunarız" dedi.