SİVİL DÜŞÜNCE PLATFORMU - TERÖRE ÇÖZÜM ÇALIŞTAYI

Sivil Düşünce Platformu, terörün nedenleri, psikolojik, sosyolojik, dini ve uluslararası boyutunun tartışıldığı "Teröre Çözüm Çalıştayı" düzenledi. 

Platformun Genel Koordinatörü Semra Polat, artan terör olaylarının insanların canını yakmaya devam ettiğini söyledi. 

Polat, "Türkiye, hem PKK hem IŞİD ve hem de diğer organize terör örgütleri ile başa çıkmaya çalışıyor. Çatışma ve terör ortamı halkımızın hem canına hem de malına mal oluyor. Sivil Düşünce Platformu olarak terör olaylarını değerlendirmek, nedenlerini, psikolojik, sosyolojik, dini ve uluslararası boyutunu tartışmak amacıyla bir çalıştay düzenlemeye karar verdik. 

Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) binasında düzenlenen çalıştayın konuşmacıları,  Parti'den Mazhar Bağlı, MHP'den Özcan Yeniçeri, Çoğulcu Demokrasi Partisi'nden Kenan Kaplan, Yenişafak Gazetesi TBMM Büro Şefi Çetiner Çetin, Sosyal Antropolog Yrd. Doç. Can Ceylan, Program Yapımcısı Billur Aktürk, Uluslararası Medya Enformasyon Derneği Başkanı Aslan Değirmenci, Prof. Dr. Şaban Ali Düzgün ve çok sayıda davetli katıldı.

05 Eylül 2015, Cumartesi
Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

Yorumlar0

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

Facebook Yorumları

https://analytics.google.com/analytics/web/#/report/visitors-overview/a65098408w101256615p105194120/_u.date00=20210128&_u.date01=20210128/
yazılım: habersistemim