Kurban satıcılarına sahte para uyarısı
Erzurum Emniyet Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri hayvan pazarında hayvan satıcılarını “Dolandırıcılık, hırsızlık ve sahte para” konularında broşür dağıtarak bilgilendirme yaptılar. Sahte paralar dolandırıcılar eliyle satıcıya, sonra para üstü vs. olarak da bir başka alıcıya geçiyor.
23 Agustos 2017 - 10:25:54
 

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla sahte para, çek ve dolandırıcılık olaylarına karşı güvenlik önlemlerini artıran Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, Erzurum Hayvan Pazarı'nda kurban satıcılarına broşür dağıtarak hem satıcıları bilgilendiriyor hem de sahte ile gerçek para arasındaki farkı anlatıyor. Bu durumdan memnun olan kurbanlık hayvan pazarlığı yapan alıcı ve satıcılar emniyet görevlilerine teşekkür etti.

Akşam

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Türkiye'den Kuzey Irak'a kara operasyonu!
Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde PKK tarafından düzenlenen ve 16 askerin şehit olduğu saldırının ardından Özel Kuvvetler'e ait 2 tabur karadan kısa süreli sınır ötesi operasyon gerçekleştirdi.
Bakanlığın aradığı PKK'lılar Erzurum'da öldürüldü
Erzurum'un Karayazı ilçesinde terör örgütü PKK mensubu 2 terörist etkisiz hale getirildi.
Erdoğan: Adaletin bu mu dünya?
umhurbaşkanı Erdoğan Adalet Akademisi'nde özellikle Suriye üzerinden BM'yi eleştirdi. Erdoğan "350 bin insan ölüyor. Hala müdahaleniz yok.. Bizim burada adaleti aramak hakkımız değil mi? Türkiye'deki mülteci sayısı ve harcanan para ortada. Sormazlar mı adaletin bu mu dünya" dedi. Erdoğan adalet kavramını anlatırken verdiği Mevlana örneği ise dikkat çekti.
MHP’li başkan yardımcısı banyoda düşüp öldü
ANTALYA’da MHP Aksu İlçe Başkan Yardımcısı 43 yaşındaki Osman Bozak, banyoda dengesini kaybederek düşüp öldü.
Hakkari'de askeri birliğe roketli saldırı
Hakkari, Yüksekova'da terör örgütü PKK tarafından askeri birliğe roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
Saatler ileri alınacak
Saatler ne zaman ileri alınacak? Türkiye, önümüzdeki pazar günü, yani 27 Mart (Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece) tarihinde 03.00'ten itibaren yaz saati uygulamasına geçecek. Saatlerin ileri alınmasıyla birlikte mesai saatleri de değişecek.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI