Almanya FETÖ'cüleri yeni bir darbeye hazırlanıyor!
Türkiye’ye yakınlığıyla bilinen Alman gazeteci Martin Lejeune, Almanya'nın gelecekteki bir darbe için hazırlık yaptığını iddia etti.
20 Agustos 2017 - 14:31:05
 

Star gazetesine konuşan  Lejeune Almanya'nın darbe girişimindeki rolüne ilişkin şunları söyledi;

"Bazı güçler Türkiye ile ilgili konularda Almanya’yı kullanıyor. Almanya ve Alman Vakıfları üzerinden Gezi olayları kışkırtması gerçekleştirildi. 17-25 Aralık ve Gezi olaylarında başarı sağlanamadıktan sonra 15 Temmuz 2016 darbesi ile Erdoğan’ın öldürülüp milletin gücünü parçalama planlarını devreye soktular. Fakat bu girişim de başarısız oldu. Almanya, Amerika’nın ve NATO’nun bu faillerini kendi topraklarında siyasi sığınmacı olarak gösterip bunun kara bir propaganda yaparak, darbecilere sığınma hakkı veriyor, onları besliyor ve gelecek için hazırlıyor."

K: STAR
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Obama'dan Rus uçağıyla ilgili açıklama
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le görüşen ABD Başkanı Obama, Rus savaş uçağının Türk jetleri tarafından düşürülmesinden üzüntü duyduğunu belirtti.
TSK açıkladı: 8 PKK'lı öldürüldü
Türk Silahlı Kuvvetleri, 2 gün önce Gabar'da 3 askerin şehit düştüğü bombalı saldırıyı düzenlenen PKK'lı teröristlerin bu sabah hava harekatıyla vurulduğunu açıkladı.
Afganistan'da düğün konvoyuna bombalı saldırı
Afganistan'ın güneyindeki Helmand kentinde düğün konvoyuna düzenlenen bombalı saldırıda 6 kişi hayatını kaybetti, 13 kişi yaralandı.
Korkunç iddia! IŞİD'te 1-9 yaşındaki kızlar 165 Dolara
IŞİD’in canilikleri ve iğrençliklerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Saldırdığı bölgelerdeki kadın ve kızları cariye olarak alıp bunları kurdukları cariye pazarlarında satan IŞİD militanlarının, henüz bebek yaştaki çocukları da sattığı öğrenildi.
'BM'nin aldığı kararlarla barış gelmez'
İsrail Başbakanı Netanyahu, İsrail ile Filistin arasında barışın ancak doğrudan müzakereler yoluyla gerçekleşebileceğini ifade ederek, "BM'nin aldığı ya da dışarıdan dayatılan kararlarla barış gelmez" dedi.
İsrail turizm haritalarından Mescid-i Aksa'yı sildi
Doğu Kudüs'teki arkeolojik parkta İsrail'in ücretsiz dağıttığı haritada Filistinli yerleşimler ve Müslümanların kutsal mekanları silindi
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI