CHP'den AK Parti Sözcüsü Ünal'ın açıklamalarına yanıt
Bülent Tezcan, Mahir Ünal'ın yazılı açıklamasına yanıt verdi,'Mesaj yolluyorsunuz, 'sen bizim arzu ettiğimiz gibi konuş, biz seni kurtaralım' mesajının başka şekilde kurulmuş cümleleridir bunlar' diye konuştu.
16 Agustos 2017 - 23:20:33
 

CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP MYK toplantısının ardındna açıklamalarda bulunuyor. Tezcan, Enis Berberoğlu polemiğine ilişkin olarak, "Ne Berberoğlu'nu, ne Kılıçdaroğlu'nu, demokrasiyi yem etmeyeceğiz. Kumpas alışkanlıklarının biliyoruz. Olmayan suçu uyduruyorlar, ondan sonra rehin alma işlemi yapıyorlar" diye konuştu. Tezcan, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'ın yazılı açıklamasına da yanıt verdi.

Tezcan'ın açıklamasından satır başları;

Demokrasiyi yem etmeyeceğiz. Kumpas alışkanlıklarının biliyoruz. Olmayan suçu uyduruyorlar, ondan sonra rehin alma işlemi yapıyorlar. Şimdi de Enis Berberoğlu'nun rehin aldılar. Korkutmak istediklerini hedef gösteriyorlar ama baltayı taşa vurdular.

Dün yanıldık diye özür dilemek zorunda olan onlardı, biz değildik.

ÜNAL'IN AÇIKLAMALARINA YANIT

"Bugün AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal açıklama yapmış. Baltayı taşa vurduklarını fark ettikleri de belli. Konuşmaları dinleyin. Hakaret eden kim. Ahlaksız bir teklif dedik. Yok mu böyle bir ahlaksız teklif. Mesaj yolluyorsunuz, sen bizim arzu ettiğimiz gibi konuş, biz seni kurtaralım mesajının başka şekilde kurulmuş cümleleridir bunlar.

Tek bir mücadelesi var bunların, o da darbenin siyasi ayağın gizleme mücadelesi.

FETÖ ile mücadele konusunda samimi olmadıklarına kanaatim kat be kat güçlendi. Arkada başka bir kripto tuzak mı var bunlara. Yarın bunları derlerse şaşırmayın. Bir kere daha özür dileyebilirler çıkıp da."

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Bahçeli bu kez ''evet'' dedi
MHP Lideri Bahçeli: Rusya'nın Türkmen katliamına ortak olması kabul edilemeyecek bir ilkellik.
'En ufak sıkıntı yok'
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli, "Ne Başbakanımızla Cumhurbaşkanımız arasında ne de başka bir şeyde sıkıntı var. En ufak sıkıntı yok" dedi.
Bahçeli: ''Sisi yönetiminin kararı ilkellik''
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Mısır'da Mursi'ye verilen idam cezasına ilişkin Sisi yönetiminin kararının ilkellik olduğunu, Mısır'da insan hak ve hürriyetin rafta olduğunu söyledi.
Başkanlık için düğmeye basılıyor
TBMM Başkanı yeni Anayasa Uzlaşma Komisyonu kurulmasına yönelik çalışmalarını sürdürürken Cumhurbaşkanlığı ve Ak Parti, başkanlık sisteminin halka anlatılması için seferberlik başlatıyor.
CHP'den Demirtaş'a cevap geldi
CHP, Demirtaş’ın “brifing” iddiası için “Adalardan, dağlardan talimat alanların CHP’yi talimat almakla suçlaması kadar haksız bir iddia olamaz' dedi.
150 MHP'li AK Parti'ye katıldı
Adana’da MHP’den istifa edip AK Parti’ye katılan 150 kişiye parti rozeti takıldı.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI