Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Böcek ilaçlı yumurta skandalı büyüyor!
Avrupa Birliği (AB) üyesi 15 ülkenin yanı sıra İsviçre, Hong Kong ve Güney Kore'de görülen böcek ilaçlı yumurtalara Macaristan'da da rastlandığı bildirildi.
16 Agustos 2017 - 01:20:20
 

Ulusal Gıda Güvenliği Ofisince yapılan açıklamada, böcek ilaçlı yumurta veya bu yumurtaları içeren ürünlerin Macaristan'da da görüldüğü söylendi.

Söz konusuböcek ilaçlı yumurta ürünlerin Almanya'dan Macaristan'a ithal edildiği belirtilen açıklamada, Tarım Bakanlığının 4 Ağustos'tan itibaren ülkeye giren yumurta ya da yumurta içeren tüm ürünleri kontrol edeceği, kontrollerin ay sonuna kadar süreceği belirtildi.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Amerikan halkı Trump ve Clinton’ı sevmiyor
ABD’de son yapılan anket, Cumhuriyetçi Parti’nin muhtemel başkan adayı Donald Trump ile Demokrat Parti’nin başkan aday adaylarından Hillary Clinton’ın Amerikan halkının büyük çoğunluğu tarafından sevilmediğini ortaya koydu.
IŞİD'li Teröristten şok İtiraflar
Haseke’de Yakalanan IŞİD'li Teröristten İtiraflar: IŞİD’in Tüm Elebaşları Yabancı
Nusra Cephesi çekildi, 'Türkmen gruplar yerleşmeye başladı'
Suriye Türkmen Milli Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tarık Sulo Cevizci ve sahadaki gruplardan Sultan Murat Tugayları'nın komutanı Yusuf Salih, Halep kuzeyindeki bölgede Nusra Cephesi'nden boşalan yerlere farklı Türkmen grupların yerleşmeye başladığını belirtti.
ABD ile ilgili bomba iddia! Rakka’da oyun
ABD Hava Kuvvetleri ve terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD'nin başını çektiği güçlerin DAEŞ kontrolündeki Rakka'ya düzenlediği operasyonun arkasında da “ABD'nin PYD'ye alan açma çabası" olduğu iddia edildi
Suriye'de siyasi çözüm arayışındayız
Rusya Devlet Başkanı Putin, Suriye muhalefetiyle rejim arasındaki müzakerelere ev sahipliği yapacaklarını belirterek, "Suriye krizi için siyasi çözüm arayışındayız" dedi.
Ermeni aktivist: Erivan, Karabağ'da sığınmacıları savaştırıyor
Ülkesinde gördüğü siyasi baskı nedeniyle Azerbaycan'a sığınan Ermenistanlı muhalif aktivist Vaan Martirosyan, Erivan yönetiminin, Ermenistan ile Azerbaycan arasında onlarca yıldır anlaşmazlık konusu olan Dağlık Karabağ'a 'sığınmacılardan oluşan birlikler' gönderdiğini öne sürdü.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR