Polis üniformalı 12 terörist alarmı!
Adana polisi, 15 Ağustos günü polis üniforması giyerek bombalı ve silahlı saldırı yapma hazırlığında olan 12 teröristi arıyor.
14 Agustos 2017 - 13:37:48

İddiaya göre MİT, Adana Emniyet Müdürlüğü İstihbarat Şube Müdürlüğüne bölücü terör örgütü PKK'nın ilk eylem yaptığı 15 Ağustos 1984 yılının yıl dönümünde Adana'da kanlı eylem hazırlığı içinde olduğu bilgisine dayanarak polis kıyafetli 12 PKK'lı teröristin eylem yapacağı bilgilisi ile başlattığı ooperasyonda 12 kalaşnikof marka silah, bin mermi, 24 el bombası, 12 polis üniforması, 1.5 ton amonyum nitrat, 300 kilo çivi ele geçirdi.
Teröröistleri arama çalışmaları devam ediyor.
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Hakkari'de 5 PKK'lı öldürüldü
Hakkâri’nin Şemdinli ilçesinde, 5 PKK’lı etkisiz hale getirildiği bildirildi.
Taşkında mahsur kalanlar botlarla kurtarıldı
02 Şubat 2015 Edirne'de Tunca ve Meriç nehrinin debisinin yükselmesi nedeniyle mahsur kalan vatandaşlar, AFAD ekiplerince kurtarıldı.
Kars'ta canlı bomba patladı!
Tunceli'de sabah saatlerinde özel harekat polislerine yönelik yapılan saldırı sonrasında bir bombalı saldırı haberi de Kars'tan geldi.
"AK Parti'siz bir Türkiye siyaseti imkansız"
Başbakan Davutoğlu, "AK Parti dönemi bitti diye birtakım başlıklar atanlar şunu bilsinler ki bu tablo, AK Parti'siz bir Türkiye siyasetinin imkansızlığını ortaya koymuştur" dedi.
Dink cinayeti 'jandarma nezâretinde'' mi işlendi?
Hrant Dink'in öldürüldüğü saatte olay yerinde jandarma istihbarata ait telefonlardan sinyal geldiği daha önce tespit edilmişti. Başsavcılık şimdi bu telefonları kullananlardan üçü üzerinde yoğunlaşıyor. Eğer, yüzlerini kapatarak görüntülerini yayınladığımız bu üç kişinin istihbaratçı olduğu kesinleşirse, Dink'in "jandarma gözetiminde öldürüldüğü" ortaya çıkacak.
13 Şubat 2015 yurtta hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre; Marmara'nın doğusu, Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları, Doğu Anadolu'nun güney ve batısı, Güneydoğu Anadolu, Balıkesir, Çankırı, Kırıkkale, Gümüşhane, Ağrı ve Iğdır çevreleri ile Çanakkale, Tekirdağ ve Kırklareli'nin doğu ilçelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI