Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Başbakandan Sultanbeyli’ye Özel İlgi
Mecidiye Gişeleri açılışında Başbakan Binali Yıldırım Sultanbeyli’ye tapu müjdesi verdi.
07 Temmuz 2017 - 12:11:39

Başbakan Binali Yıldırım üçüncü köprü Paşaköy-Tem Kurtköy Mecidiye gişelerinin açılışını gerçekleştirdi. Açılış sırasında konuşma yapan Yıldırım, Sultanbeyli’den açılışa katılan vatandaşların “Tapu istiyoruz” demesi üzerine açıklamalarda bulundu. Mülkiyet sorununun bittiğinin müjdesini veren Başbakan, açıklamasını yaparken Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e seslendi. “Bitti imzalandı tamam. Belediye Başkanı öyle değil mi kardeşim. Hüseyin Keskin gel buraya gel” dedi. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in sahneye gelmesinin ardından “Bitti mi kardeşim” diyerek ve mikrofonu Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e vererek “Al sen söyle” dedi. Ardından Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de "Sayın Başbakanımızın ve bir hafta sonra Sayın Cumhurbaşkanımızın ilçemizi ziyaretlerinde Sayın Bakanımıza verdikleri talimatla imzalar atıldı. İnşallah bu dönem bitiriyoruz. Sayın Başbakanım teşekkür ediyoruz sizlere” dedi.
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından gazetecilere açıklamada bulundu.
Erdoğan'ın bayram mesajında İsrail ve Rusya vurgusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ramazan Bayramı için yayımladığı mesajda Rusya ve İsrail ile ilişkilerin gelişimi vurgusu dikkat çekti.
Göçmen krizinin AB'yi birleştirmekten çok bölmekte
AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Metin Külünk, sığınmacı akınının AB'ye etkilerini inceleyerek rapor haline getirdi. Rapora göre, mülteci akını üye ülkelerde göçmen ve AB karşıtı popülist partilerin yükselişine neden olurken, üye ülkeler arasında gerilimi de artırdı.
CHP'de toplu istifa şoku
CHP Midyat İlçe Başkanı Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri istifa etti
Baykal: ‘Şimdi millet konuşacak’
25. Dönem Milletvekilleri Genel Seçiminde oyunu kullanan, eski Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "4 yıl boyunca siyasetçiler konuştu, millet dinledi. Şimdi millet konuşacak siyasetçiler umarım dinleyebileceklerdir" dedi.
Türkiye'den Hollanda'ya iki nota!
Türkiye ve Hollanda arasında diplomatik kriz sürüyor. Hollanda maslahatgüzarı 3. kez bakanlığa çağrıldı. Türkiye Hollanda'ya iki nota verdi. Türkiye'nin verdiği notada bakanlara yönelik muamele kınandı ve bunun için özür beklendiği bildirildi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI