Deprecated: Function mysql_numrows() is deprecated in /home/sivildus/public_html/head_contente.php on line 51
Londra saldırısının faili belli oldu
İngiltere’nin başkenti Londra’da Müslümanları hedef alan terör saldırısının failinin 48 yaşındaki Darren Osborne olduğu belirtildi.
19 Haziran 2017 - 22:12:01
 

İngiliz yayın kuruluşu BBC, gece 00.20 sularında Londra'nın kuzeyindeki Finsbury Park Camisi'nde teravihten çıkan Müslümanların üzerine kiraladığı aracı sürerek 1 kişinin ölümüne, 10 kişinin de yaralanmasına neden olan saldırganın 48 yaşındaki Darren Osborne olduğunu açıkladı.

Saldırganın İngiltere'nin batısındaki Cardiff bölgesinden olduğu, polisin bölgede kapsamlı araştırmalarını sürdürdüğü bildirildi.

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
'Esed'den çok İran'la savaşıyoruz'
Suriye Türkleri Derneği Genel Sekreteri Vezir, şu an Esed'den çok İran, Hizbullah ve gizli güçlerle savaştıklarını söyledi.
Çipras yemin etti, AB'ye yüklendi
Yunanistan’da önceki gün yapılan erken seçimlerde birinci gelen SYRIZA lideri Çipras, son 8 ay içinde 2. kez yemin ederek yeniden başbakan oldu. Din adamlarının katılmadığı törenin ardından geçici başbakan Thanu'dan görevi devralan Çipras, yine AB'nin göçmen krizi karşısındaki tutumunu eleştirdi. Hükümeti kurma yetkisini almak üzere dün Cumhurbaşkanı Prokopis Pavlopulos’u ziyaret eden Radikal Sol İttifak (SYRIZA) lideri Aleksis Çipras, siyasi yemin ederek başbakanlık görevine başladı.
Mali'deki otel ceset doldu! Saldırıyı o örgüt üstlendi
Mali'nin başkenti Bamako'daki lüks otele bu sabah düzenlenen baskında, saldırganlar tekbir getirerek otele girdi ve 170 kişiyi rehin aldı. Rehine kurtarma operasyonunun ardından otelde en az 27 kişinin cesedi bulunurken, operasyonunun sona erdiği açıklandı. Saldırıyı El Kaide bağlantılı El Murabitun örgütü üstlendi.
Vatikan'da ikinci köstebek skandalı
Vatikan'da gizli belgeleri sızdırdıkları gerekçesiyle Papalık Mali İşler Komisyonu üyesi iki kişi gözaltına alındı.
Esad'dan Türkiye'ye ''jetleri düşürürüz'' tehdidi!
Suriye ordusu, hava sahasına giren herhangi bir Türk savaş uçağıyla ‘başa çıkılacağını’ ve jetlerin düşürüleceğini açıkladı.
Merkel'den ''referandumu bekleyelim'' mesajı!
Almanya Başbakanı Merkel, Türkiye'nin AB'ye üyelik müzakereleriyle ilgili bir soruya, "Referandumu ve diğer şeyleri beklemeliyiz" diye yanıt verdi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI
EN ÇOK OKUNANLAR