ABD'nin uyarısıyla Mecidiyeköy'de polis denetimi başladı!
İstanbul'un Şişli ilçesindeki Mecidiyeköy’de, özel harekat polisleri ve resmi polis ekiplerinin şüpheli gördükleri araçlar ve şahıslar üzerinde uygulama yaptığı belirtildi.
17 Haziran 2017 - 13:19:56
 

Uygulamada, özel harekat polislerinin yoğun güvenlik önlemi aldığı kaydedildi. Ekipler, şüpheli araçlardan ve şahıslar üzerinde ise detaylı arama yaptı.

ABD Konsolosluğu bugün geç saatlerde bir açıklama yayınlayarak, “Amerikan vatandaşlarını, olası bir terör tehdidine karşı Türk güvenlik önlemleri konusunda bilgilendirmek isteriz. Şu aşamada Konsolusluk, bu terör tehdidiyle ilgili spesifik yeni bilgilere sahip değil ancak Amerikan vatandaşlarına 28 Mart'ta yayınlanan Seyahat Uyarısı'nın hala geçerli olduğunu hatırlatırız" demişti.

 

YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
HSK154 idari yargı mensubunun yerini değiştirdi
HSK İdari Kararnamesi ile 154 idari yargı mensubunun görev yerini değiştirdi.
Ölüm döşeğindeki Kamer Genç'in vasiyeti açıklandı!
Eski Devlet Bakanı Ufuk Söylemez, Kamer Genç'in "Bana bir şey olursa, beni Türk bayrağına sarın ve Tunceli'ye gömün" vasiyetinde bulunduğunu belirtti
Şehitler uğurlandı
Dün akşam saatlerinde düşen helikopterde şehit düşen askerler Şırnak Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak otopsileri yapılan ve isimleri tespit edilen 7 asker için Şırnak 23. Tümen Sınır Komutanlığı'nda cenaze töreni düzenlendi.
Tahliye krizi sorumlusu iki hakim açığa alındı
HSYK, "Paralel yapı" soruşturmaları kapsamında tutuklular hakkında tahliye kararı veren iki hakimi, haklarındaki soruşturma sonuçlanıncaya kadar tedbiren açığa aldı.
Türk subayı ABD'nin madalyasını reddetti
Özel Kuvvetler'de görevli bir subay, üstün başarılarından dolayı kendisine madalya vermek isteyen ABD'yi YPG politikasını gerekçe göstererek reddetti.
Soma davası yarına ertelendi
Soma'daki maden faciasına ilişkin davada mahkeme heyeti, "arasında menfaat çatışması olan sanıkların yeni avukat bildirmeleri için" duruşmaya yarına kadar ara verdi.
AVUSTURYA'DAN SIĞINMACILARA ASKERİ SET
KERRUBİ AÇLIK GREVİNE BAŞLADI
ABD'DEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
BM GENEL SEKRETERİ'NDEN KUZEY KORE AÇIKLAMASI
İNGİLİZ BAKANDAN 'TÜRKİYE' AÇIKLAMASI
TİLLERSON'DAN KİM JONG UN AÇIKLAMASI
VENEZUELA HALKI ABD'NİN 'ASKERİ MÜDAHALE' İMASINA TEPKİ GÖSTERDİ
TRUMP'TAN IRKÇILIK AÇIKLAMASI
İSRAİLLİ DERNEKTEN AL JAZEERA'NIN KAPATILMASINA TEPKİ
ÇİN'DEN BMGK'NIN YENİ KUZEY KORE KARARINA TEPKİ
DUTERTE: İNSAN HAKLARI MI? CANI CEHENNEME!
MISIR'DA BOMBALI SALDIRI