Başbakan için Diyarbakır'da yüksek güvenlik tedbiri!
Başbakan Binali Yıldırım'ın Diyarbakır'a gelişi öncesi kentte güvenlik polis alarma geçti.
16 Haziran 2017 - 16:41:17

Diyarbakır’ın merkez Sur ilçesinde gerçekleştirilen 'sokak sağlıklaştırma' çalışmalarında tamamlanan 1. etabın açılış töreni için kente gelecek olan Başbakan Binali Yıldırım için hazırlıklar tamamlandı.Güvenlik önlemlerinin alındığı kentte 4 bin 500 polis görev yapacak.Başbakan Binali Yıldırım'ın Diyarbakır'a gelmesine saatler kala kentte polis sıkı güvenlik önlemleri aldı.

Başbakan'ın konvoyunun geçeceği güzergahta önlemler artırılırken, yolda bulunan köprü altları, açık kanalizyasyonlar ve suluma kanallarına giren polisler, patlayıcı ve bomba araması yaptı. Ellerindeki dedektörlerle kanallara giren bomba uzmanı dalgıç polislerin aramaları devam ederken, polisin kent merkezinde aldığı önlemleri sürdürüyor.

Açılışın yapılacağı Gazi ve Melikahmet caddeleri polis bariyerleri ile çevrildi. Belediye ekipleri, alan ve çevresinde son çalışmalarını sürdürürken Başbakan Yıldırım’ın konvoyunun geçeceği yollar afiş ve bayraklarla donatıldı.


 
YORUM BIRAKIN
YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
IŞİD'in Adana sorumlusu yakalandı!
Adana'da gerçekleştirilen operasyonda, Suriye'ye geçip IŞİD'e katılmak isteyenlere geçici ev kiralayan ve IŞİD adına sorumlu düzeyde faaliyet gösteren bir kişi tutuklandı
DHKP-C'liler havasızlıktan bayılmak üzereyken yakalandı
Kapıkule Sınır Kapısı'nda bir TIR'ın dorsesinde yurt dışına kaçmaya çalışan 5 DHKP-C'liler havasızlıktan bayılmak üzereyken yakalandı.
Tecavüzcüye 'kimyasal hadım' Resmi Gazete'de
Cinsel saldırı suçlularına, 'kimyasal hadım' olarak da adlandırılan ilaçla tedaviyi de içeren, yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı.
FET֒nün tapu oyunu da bozuldu: 1200 işlem durduruldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Tuzla’da 4 enerji gemisinin uğurlama töreninde, “Bizim farkımız başka bir ülkeyi diz çöktürecek sorunlara rağmen abat edecek projelerin üstesinden gelmemizdir” dedi.
Paralel yapının medya üzerindeki kuryesi
Özellikle Koza İpek Holding'e ait medya gruplarına kayyum atandıktan sonraki olaylarda sahneye çıkan CHP'li Tanal hakkında çarpıcı bilgiler!
Eren Erdem hakkında suç duyurunda bulundular
Demokratik Sendikalar Konfederasyonuna bağlı Din Bir-Sen Muğla İl Başkanı Hamidullah Ata ve İl Sekreteri Muhammet Ünal, CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem’in Rusya kanalına yaptığı ileri sürülen açıklaması nedeniyle Muğla Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.
YUNANİSTAN'DA HELİKOPTER DÜŞTÜ
GANNUŞİ SKYNEWS ARABİYA'YA DAVA AÇTI
İSRAİL: TÜRKLER KUDÜS'Ü ELE GEÇİRİYOR
FRANSA'DA YENİ HÜKÜMET KURULDU
ABD'DEN SKANDAL HARCAMA! TAM 28 MİLYON DOLAR
YEMEN'DE SALDIRI: 25 ÖLÜ
ABD'Lİ ASKERLERİN CESETLERİ BULUNDU
FRANSA'DA ZAFER MACRON'UN
ALMAN POLİSİ PKK'LI SALDIRGANI AFFETMEDİ
BREXİT MÜZAKERELERİ BAŞLIYOR
İSRAİL POLİSİ MESCİD-İ AKSA’YA SALDIRDI
ÇAVUŞOĞLU’NUN SUUDİ ARABİSTAN GEZİSİNDE TRT MUHABİRLERİ GÖZALTINA ALINDI!
EN ÇOK OKUNANLAR